Lázně Darkov jsou skvělá volba, protože můžete jezdit na kole po okolí, čerpat energii v horách a zároveň relaxovat ve wellness.

Petra & Tomáš

Celý příběh

Příběh Petry a Tomáše

Už dlouho jsme si Tomášem říkali, že na sebe nemáme pořádně čas. Oba máme náročné zaměstnání a poslední měsíce jsme trávili převážně v práci. Proto jsme se rozhodli  dopřát si čas sami pro sebe. Hledali jsme místo, kde si odpočineme, zároveň se i pohneme, zkrátka spojíme aktivní a pasivní dovolenou.

Lázně Darkov pro nás jsou skvělá volba, protože můžete jezdit na kole po krásném okolí, čerpat energii v horách a zároveň relaxovat ve wellness.

Pro Darkov jsme se rozhodli kvůli doporučením od známých a musím říci, že pobyt předčil naše očekávání. Personál nám byl věkově blízko, vždy milý a ochotný poradit třeba i ohledně výletů do okolí. Jezdili jsme na kole po krásném okolí, čerpali energii v horách a k tomu si užívali relaxaci v termálních bazénech, společné masáže, skvělé jídlo a především sami sebe. Děkujeme Lázním Darkov, že tradiční dovolené dali nový rozměr, přispěli našemu zdraví a každý den nám zlepšovaly náladu jejich přátelským personálem.

Zavřít příběh

Pobyty a wellness

Odměňte se a zavítejte do Lázní Darkov na pobyt nebo wellness proceduru. Přiravili jsme provás relaxační a léčebné pobyty, speciální senior programy 60+ i tématické lázeňské pobyty. Ať už v rámci pobytu nebo mimo něj, v Lázních Darkov si můžete užít bazény, sauny, masáže, posilovnu i koupele našich wellness center. Pobyt si můžete rezervovat online skrze náš web. Rychle a pohodlně. Už jste si vybrali ten váš? Pokud ne, nevadí. Vybírejte pečlivě.

Odpočiňte si v našem wellness

Vyberte si některý z našich pobytů, nebo si jen tak zajděte na relaxační a léčebné procedury.

Vyberte si z našich pobytů

Relaxační pobyty
v lázních
Léčebné pobyty
v lázních
Senior pobyt 60+
Speciální pobyty
Informace
pro dárce krve

Pro rok 2019 jsme pro vás připravili pobytové balíčky a vybrali jsme ty nejžádanější, které u vás sklidily úspěch. Na výběr máte z relaxačních, léčebných, seniorských a tématických pobytů. Platba za jednotlivé pobyty je možná v hotovosti, kartou nebo bankovním převodem. Jednotlivé procedury v Centru regenerace a Světě vitality je možné platit také prostřednictvím poukázek SODEX, Unišek a ACCOR.

Vybraný pobyt si můžete objednat či rezervovat na eshop.darkov. cz .

V rámci léčebných pobytů je nutné doložit doporučení Vašeho praktického lékaře (jsem schopen/schopna absolvovat léčebný program v Lázních Darkov), případně krátkým výpisem ze zdravotní dokumentace (nesmí být starší více jak 3 měsíce). V Lázních Darkov se specializujeme na komplexní odbornou rehabilitaci a balneoterapii třetihorní jodovou vodou zejména u těchto indikací:

  • Léčba bolesti páteře
  • Léčba degenerativních onemocnění kloubů
  • Léčba revmatických onemocnění
  • Léčba Bechtěrevovy nemoci
  • Léčba oběhového ústrojí
  • Léčba nervového ústrojí
  • Léčba stavů po úrazech a operacích pohybového ústrojí
  • Léčba kožních onemocnění
  • Léčba gynekologických onemocnění

V rámci seniorského pobytu je nutné doložit doporučení Vašeho praktického lékaře (jsem schopen/schopna absolvovat seniorský program v Lázních Darkov), případně krátkým výpisem ze zdravotní dokumentace (nesmí být starší více jak 3 měsíce). Seniorský pobyt mohou čerpat klienti ve věku 60+. Minimální délka pobytu 7 dnů/6 nocí, doporučená délka pobytu 21 dní.

Lázně Darkov připravily speciální nabídku léčebně rehabilitačních programů pro seniory a chronicky nemocné, kteří chtějí aktivně přispět ke zlepšení svého zdraví, zmírnit některé své chronické potíže či zpomalit jejich progresi. Je to také vhodný dárek Vašim rodičům, prarodičům či životním partnerům, na jejichž zdraví a vitalitě Vám záleží.

Léčebný program je odborně sestaven, avšak vždy jej může upravit lázeňský lékař na základě vyšetření pacienta a předložené zdravotní dokumentace, kterou doporučujeme ve vlastním zájmu ve složitějších případech vzít s sebou. Současně doporučujeme, aby každý zájemce v případě jakýchkoli nejasností konzultoval svůj zdravotní stav se svým lékařem ještě předem, anebo zaslal do Lázní Darkov svou aktuální lékařskou zprávu či dokumentaci a lázeňští odborní lékaři mu s výběrem vhodného postupu poradí.

Pro tento pobyt platí obecné kontraindikace lázeňské léčby, každé onemocnění musí být ve stabilizovaném stádiu, nikoliv ve stavu akutní progrese, která je indikována spíše do nemocnice. Pobyt se rozvněž nevztahuje na diagnosticky neupřesněné a nejasné potíže, jejichž vyšetření není dosud zavřeno.

Využijte naši nabídku tématických pobytů, které jsou zaměřeny především na relaxaci, odpočinek a regeneraci Vašeho těla i duše.

Milí dárci krve, dovolte nám, abychom Vás i Vaše známé informovali o možnosti realizace ozdravných pobytů v našich lázních, pakliže jste Dárci krve a aktuálními pojištěnci Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky!

ZPMV ČR podporuje dárce krve

Dárce po splnění určitých podmínek obdrží od ZP MV ČR „Poukaz na ozdravný pobyt“. Po vlastní realizaci pobytu dárce uhradí plnou cenu zvoleného typu pobytu v plné výši.

ZP MV ČR dárci poskytne na základě schváleného poukazu na ozdravný pobyt a na základě doložení platebního dokladu (Nedílnou součástí platebního dokladu musí být uveden konkrétní výčet poskytnutých procedur s jejich cenou ) za úhradu zdravotní péče = léčebných procedur a to následovně:

Do max. výše 3 000 Kč za úhradu lázeňské léčebné rehabilitační péče(konkrétních léčebných procedur dle libovolného výběru dárce).

Do max. výše 6 300 Kč za úhradu lázeňské léčebné rehabilitační péče(konkrétních léčebných procedur dle libovolného výběru dárce), ubytování a stravování pro 1 pojištěnce, dárci, který v roce 2016 splnil podmínku pro udělení Janského plakety nebo Zlatého kříže.

V případě jakéhokoliv dotazu či nejasností, neváhejte a kontaktujte nás na tel. č.: 596 373 302

Využijte možnosti wellness v lázních

Časté dotazy

Jak si zařídit pobyt
v Lázních Darkov

Zjistit více

Jak probíhá příjem
do Lázní Darkov

Zjistit více

Ceník doplatků
a dalších služeb

Zjistit více

Dislokace budov
a doprava do lázní

Zjistit více

Možnosti ubytování
v Lázních Darkov

Zjistit více

Možnosti stravování
v Lázních Darkov

Zjistit více

Online rezervace

Rezervujte si svůj pobyt v Lázních Darkov rychle a jednoduše prostřednictvím našeho online formuláře. Vaši žádost vám potvrdíme emailem nebo telefonicky.

Vyplnit online

Stáhnout

Dislokace budov

500,79 kB