Možnosti ubytování v Lázních

V obou léčebnách Lázní Darkov – Rehabilitačním sanatorium i v Léčebně Darkov lze zajistit také pouze hotelové ubytování bez procedur. Procedury lze individuálně dokoupit pouze v Rehabilitačním sanatoriu. Širokou škálu procedur naleznete zde.

Dvoulůžkový standard+

Dvoulůžkový pokoj standard+ (2ST+) je typ pokoje po rekonstrukci, jehož součástí je koupelna nebo sprchovací kout, WC, TV, telefon, uzamykatelná skříňka a rádio.

Jednolůžkový standard+

Jednolůžkový pokoj standard+ (1ST+) je typ pokoje po rekonstrukci, jehož součástí je koupelna nebo sprchovací kout, WC, TV, telefon, uzamykatelná skříňka a rádio.

Dvoulůžkový lux

Dvoulužkový lux (2LUX) je typ pokoje, jehož součástí je koupelna nebo sprchovací kout, WC, TV, telefon, uzamykatelná skříňka, minivěž, chladnička, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice a ventilátor.

Jednolůžkový lux

Jednolůžkový lux (1LUX) je typ pokoje, jehož součástí je koupelna nebo sprchovací kout, WC, TV, telefon, uzamykatelná skříňka, minivěž, chladnička, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice a ventilátor.

Apartmán

Apartmán se skládá z 1 nebo 2 ložnic, 1 obývacího pokoje a koupelny nebo sprchovacího koutu. Ve výbavě pokoje najdete WC, TV, telefonu, uzamykatelné skřínky, minivěže, chladničky, vysoušeče vlasů, rychlovarné konvice, ventilátoru a župany.