Oslavy, svatby a plesy

Oslavy, svatby a plesy

Našich gastronomických služeb s oblibou využívají obyvatelé Karviné a okolí a stále více i firmy a podniky z regionu. Lázně Darkov a jejich prostory jsou otevřeny celé široké veřejnosti. Některá naše gastronomická zařízení jsou pro veřejnost přístupu celoročně a jejich otevírací doba má charakter běžných restaurací, jiné místnosti je možné si pronajmout za účelem konání určitých akcí jako jsou např. oslavy, svatby, promoce, plesy apod. Pokud tedy právě hledáte vhodné prostory, Lázně Darkov Vás jistě nezklamou. O úspěch Vaší akce se postarají naši gastronomové, kteří jsou schopni vyhovět jak běžným, tak i velmi nestandardním požadavků klienta.

Prostory pro plesy

Naše lázeňské prostory jsou rovněž vhodné pro pořádání plesů různých velikostí. V Léčebně Darkov slouží nejčastěji pro plesy Společenský dům a v Rehabilitačním sanatoriu lze prostory individuálně přizpůsobit dle velikosti plesu.

Kontakt

Mobil: +420 603 299 143, email: gastro@darkov.cz .

Online žádost

Napište si o více informací možnostem organizace oslav, svateb a plesů v Lázních Darkov. Využijte náš online formulář. Na vaši žádost odpovíme v nejbližším možném termínu.

Vyplnit online