Má to tady osobitou atmosféru a to nemluvím o wellness a dalších aktivitách, které u nás ve firmě považujeme za samozřejmost.

Lenka & Radim

Celý příběh

Příběh Lenky a Radima

Některá místa pro mě mají zvláštní atmosféru. Vždycky, když přijdu do Darkova, tak mám takovou tu husí kůži. Možná je to tím, že tady měli moje babička z dědou svatbu, nebo že u nás v Karviné o lázních vždycky hodně mluvilo. Já osobně si do Lázní Darkov jezdím odpočinout. Dostal jsem poukaz na zdejší pobyt u nás ve firmě jako odměnu. Je to skvělé místo, kde si odpočinu, protože já k relaxu potřebuji klid a parky. A těch mají v Darkově na rozdávání.

Prostě má to tady pro mě osobitou atmosféru a to nemluvím o wellness, bazénu a dalších aktivitách, které u nás ve firmě považujeme za samozřejmost.

Moje přítelkyně Lenka, která je tu se mnou, naopak miluje dorty. Moc jí potěšilo, když jsme se osobně mohli seznámit s místních šéfkuchařem Petrem Kovářem, který pro nás brilantně připravil speciální menu. Jsme rád, že naší firmě Darkov dává možnost tak znamenitě odměňovat zaměstnance.

Zavřít příběh

Korporátní klientela

Pro účely školení, kongresu či jiné firemní akce můžete využít množství našich sálů a banketek. Rovněž jsme schopni zajistit občerstvení v jakémkoliv Vámi vybraném místě – catering. Chcete-li, aby Vaši zaměstnanci byli spokojeni a odpočati, využijte množství našich relaxačních i léčebných produktů.

Individuální nabídka

Dle Vašich požadavků Vám připravíme kalkulaci na jakýkoliv ozdravný pobyt pro Vaše zaměstnance.

Vyberte si ze služeb Lázní Darkov

Preventivní a rekondiční pobyty pro zaměstnance
Kongresy a akce ve společenském domě
Catering
a gastro
služby

Vašim zaměstnancům můžeme nabídnout osvědčený preventivní program, jenž se primárně realizuje v prostorách historické Léčebny Darkov. Prostředí a široké okolí má osobitou atmosféru, čímž je zároveň jedním z hlavních medikamentů.  Léčebna je nyní čerstvě po rozsáhlé rekonstrukci a zažívá tak své nejlepší období. V rámci rekondičních pobytů ubytujeme Vaše zaměstnance na nadstandardní pokoje kategorie LUX ve Společenském domě, kde se zároveň budou po celou dobu pobytu stravovat.

Individuální kalkulace

Dle Vašich požadavků Vám připravíme kalkulaci na jakýkoliv ozdravný pobyt pro Vaše zaměstnance. Na požádání zhotovíme darovací listinu. Pokud nemáte zájem o ubytování a stravování přímo v našem zařízení, připravíme Vám rovněž kalkulaci ambulantní léčby. Jsme schopni zajistit procedury, jak volně prodejné, tak i léčebné s nutnou lékařskou prohlídkou. Slevy pro skupiny stanovujeme individuálně.

Kontakty

Tel.: +420 596 372 210
E-mail: info@darkov.cz

Společenský dům je jednou z osmi historických budov umístěných v areálu lázeňského parku v Darkově. Od hlavní budovy je vzdálen pouhých 200 metrů. Společenský dům je významným kulturním a společenským centrem nejen pro lázeňské hosty, ale také pro širokou veřejnost. Velké oblibě se těší prostředí venkovní terasy s výhledem do parku, umocněné atmosférou letních promenádních koncertů a zahradních slavností. Pro pořádání společenských akcí, svatebních a jiných slavnostních hostin, plesů, pracovních setkání, školení, obchodních jednání, jsou k dispozici banketky a sál s tanečním parketem a pódiem. V prvním patře Společenského domu se nachází také dvoulůžkové pokoje a apartmá celkem pro 10 osob. V případě potřeby je možné zajistit další ubytování v ostatních budovách Léčebny Darkov.

Kontakty

Zajistíme Vám gastronomické služby i mimo prostory lázní. Jsme schopni připravit bohatý raut na špičkové úrovni a realizovat jej ve Vámi vybraných prostorách nebo zajistíme přípravu a dovoz běžných teplých jídel do Vašeho zařízení. Naše cateringové služby jsou na velmi vysoké úrovni, o čemž se již mnohokrát přesvědčili naši stálí i noví klienti.

  • Párty
  • Zahradní posezení
  • Koktejly
  • Rauty
  • Velkokapacitní grilování
  • Bankety
  • Slavnosti
  • Coffe-breaky
  • Tématické večeře

Časté dotazy

Jak si zařídit pobyt
v Lázních Darkov

Zjistit více

Jak probíhá příjem
do Lázní Darkov

Zjistit více

Ceník doplatků
a dalších služeb

Zjistit více

Dislokace budov
a doprava do lázní

Zjistit více

Možnosti ubytování
v Lázních Darkov

Zjistit více

Možnosti stravování
v Lázních Darkov

Zjistit více

Online žádost

Napište si o více informací k nabídkám pro korporátní klientelu a firmy. Využijte náš online formulář. Na vaši žádost odpovíme v nejbližším možném termínu.

Vyplnit žádost