Jak probíhá příjem do lázní
  • 1Příjem a ubytování
  • 2Co si vzít s sebou do lázní
  • 3Vyzvednutí klíčů a plánku
  • 4Uschování zavazadel
  • 5Lékařská prohlídka
  • 6Pravila pobytu v lázních
  • 7První oběd a stravování
  • 8Rozpis léčebných procedur
  • 9Volnočasové aktivity
Lázeňská léčba má v systému péče o zdraví stále své nezastupitelné místo. Jako nezbytná součást léčebného procesu určitých onemocnění patří do zdravotní péče hrazené ze zdravotního pojištění.
Na této stránce vám představíme, jak bude probíhat váš příjem do Lázní Darkov krok po kroku. V případě jakýchkoli otázek nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu info@darkov.cz nebo skrze online žádost.

 

1

Příjem a ubytování

Při příjezdu do Rehabilitačního sanatoria, Léčebny Darkov a Vily Slávka se hlaste v přijímací a ubytovací kanceláři. Kancelář je obvykle otevřena do 19:00 v pracovní dny, a do 15:30 o víkendech. Mimo pracovní dobu jsou Vám k dispozici recepce Rehabilitačního sanatoria v budovách A a B.

2

Co si vzít s sebou do lázní

S sebou si, prosím, vezměte tyto dokumenty: občanský průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny, případně průkaz ZTP/P. Kancelář Vám vystaví lázeňský průkaz, který noste, prosím, u sebe během celého Vašeho pobytu. V tomto průkazu naleznete jméno Vašeho ošetřujícího lékaře, číslo pokoje, typ jídelny i číslo stolu.

3

Vyzvednutí klíčů a plánku

V Léčebně Darkov nebo na recepci budovy, ve které budete ubytováni (A nebo B), Vám předají klíče od Vašeho pokoje a „lázeňskou složku“ s plánkem areálu a dalšími prospekty. Pokoje jsou k dispozici od 11. hodin.

4

Uschování zavazadel

Do té doby si můžete svá zavazadla uschovat na recepci. Za úhradu si rovněž můžete na recepci Rehabilitačního sanatoria zapůjčit uzamykatelnou schránku (trezorek), jež je rovněž k dispozici na každém pokoji. V Léčebně Darkov bohužel není možnost zapůjčení trezorku.

5

Lékařská prohlídka

Lékařská prohlídka probíhá do 15. hodin. Jméno ošetřujícího lékaře naleznete v lázeňském průkazu. Svůj příjezd ohlaste sestře. Po vstupním lékařském vyšetření obdržíte časový rozpis léčebných procedur VČETNĚtermínu další vizity u lékaře. Na celou dobu pobytu si nezapomeňte vzít své léky, jež užíváte.

6

Pravila pobytu v lázních

Po 11. hodině se můžete ubytovat ve svém pokoji. Prosím, aby jste neponechávali klíč v zámku dveří, znemožnili byste tak přístup do pokoje v případě náhlé nevolnosti nebo při úklidu. V prostorách celých lázní je zakázáno používat vlastní elektrické spotřebiče (s výjimkou holicích strojků, vysoušeče vlasů, nabíječky mobilního telefonu a PC). Na pokojích včetně balkonu platí přísný zákaz kouření. Kouření je povoleno ve vyhrazených prostorách. Při zjištění jakékoliv závady na pokoji kontaktujte, prosím, pokojskou.

7

První oběd a stravování

Váš pobyt začíná obědem. Doba podávání jídel je uvedena na dveřích jídelny. Servírkou Vám bude přiděleno místo u stolu v příslušné jídelně, kterou máte uvedenou v lázeňském průkazu. Klientům odkázaným na lůžko se podává jídlo podle rozhodnutí ošetřujícího lékaře na pokoji. Jídla si předem vybíráte z předložené nabídky s přihlédnutím k předepsané dietě. Jakékoliv připomínky řešte okamžitě s nutričním terapeutem (dietní sestrou) v jídelně, eventuálně informujte ošetřujícího lékaře.

8

Rozpis léčebných procedur

Po vstupním lékařském vyšetření obdržíte rozpis léčebných procedur vhodných přímo pro Vás. V odpoledních hodinách a o víkendu můžete navštívit Centrum regenerace, jež nabízí širokou škálu wellness procedur a také Svět vitality – komplex bazénů, vířivek a saun.

9

Volnočasové aktivity

Pro volné chvíle je klientům v lázních k dispozici celá škála aktivit, z nichž si vybere opravdu každý. Jste vyznavači kultury a společenského života nebo preferujete chvilky trávené aktivně? Stačí si jen vybrat. Přímo v prostorách lázní jsou pravidelně realizovány taneční a poslechové večery, koncertní představení různých žánrů hudby, divadelní představení, přednášky a besedy. Lázeňská cestovní agentura připravuje celoročně zájezdy do blízkého i vzdálenějšího okolí.

Online žádost

Napište si o více informací k příjmu a pobytu v Lázních Darkov. Využijte náš online formulář. Na vaši žádost odpovíme v nejbližším možném termínu.

Vyplnit žádost