HUBNUTÍ

V Lázních Darkov jsme připraveni pomoci s hubnutím kdykoli, ať už ambulantně, kdy za námi klienti dojíždějí nebo během léčebných a relaxačních pobytů. Cesta k hubnutí začíná podrobnou diagnostikou pomocí přístroje IN BODY s následným NUTRIČNÍM PORADENSTVÍM. Po analýze přicházejí na řadu další moderní metody, které hubnutí urychlí. Tím je přístrojové ošetření těla VANQUISH ME a bozbolestná liposukce přístrojem ICOONE.

Hubnutí ve čtyřech krocích zahrnuje:

  1. 1 Inbody
  2. 2 Jídelníček na míru
  3. 3 Vanquish me
  4. 4 Icoone

 

1 INBODY - Vaše zdraví pod kontrolou

Jeden z nejmodernějších a nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá.

DSC_2581_smallVíce o cenách a přístroji INBODY na našem e-shopu ZDE.

CHCETE VĚDĚT:
→ Zda máte dostatek svalové hmoty?
→ Kolik tuku obsahuje Vaše tělo?
→ Jestli Vaše tělo nezadržuje vodu?
→ Kolik kalorií spálíte během dne?
→ Jaké minerály a vitamíny vašemu tělu chybí?
Využijte jednu z nejspolehlivějších a nejmodernějších metod, která Vám tyto otázky zodpoví.

Bezbolestná přístrojová diagnostika s podrobně vypracovaným přehledem odhalí detailní složení Vašeho těla a zobrazí tyto hodnoty:
► Celková voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, beztuková hmota, váha.
► BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR).
► Množství svalové hmoty v jednotlivých částech těla .
► Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
► Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém).
► Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza.
► Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity.
► Historie tělesného složení.
► Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

Více o cenách a přístroji INBODY na našem e-shopu ZDE.

2 NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ aneb jídelníček na míru

Na základě výsledných hodnot vám za asistence nutričního a výživového specialisty sestavíme jídelníček. Pravidelnou analýzou můžete sledovat své zdravotní i váhové úspěchy.

IMG_1416_small

Více o cenách a NUTRIČNÍM PORADENSTVÍ na našem e-shopu ZDE.

3 VANQUISH ME - JEDINEČNÝ PŘÍSTROJ PRO HUBNUTÍ

Revoluční vysokofrekvenční systém pro bezkontaktní neinvazivní liposukci.

Jedinečný přístroj VANQUISH ME pro neinvazivní formování postavy s redukcí podkožního tuku.
Tajemství většiny světových celebrit se skrývá právě v tomto přístroji, který zajišťuje viditelný výsledek již po prvním ošetření.

VANQUISH ME je určen pro klienty s nechtěnými tukovými depozity. Je to revoluční, neinvazivní systém navržený pro redukci podkožního tuku pomocí vysokofrekvenční energie. Přístroj eliminuje tukové buňky, aniž by se dotýkal vašeho těla. Selektivně ohřívá tukovou tkáň a způsobuje apoptózu (programovaná buněčná smrt) tukových buněk bez negativních vlivů na okolní tkáně a bez poškození kůže, svalů a vnitřních orgánů.

DSC_2296_small

Více o cenách a přístroji VANQUISH ME na našem e-shopu ZDE.

VANQUISH ME si automaticky proměří impedanci tkání a sám se „naladí“ na frekvenci ideální pro tuk. Během terapie klient cítí mírné teplo, relaxuje a užívá si komfort bezkontaktního ošetření. Ihned po ošetření se může vrátit zpět ke svým běžným aktivitám.

VANQUISH ME byl klinicky testován a ověřen vědeckými studiemi. Závěrem těchto zkoumání je, že metoda je bezpečná a velmi efektivní.

Více o cenách a přístroji VANQUISH ME na našem e-shopu ZDE.

4 ICOONE - tvarování postavy, omlazující péče o obličej, ošetření celulitidy

Přístroj ICOONE - revoluční patentovaná technologie a jednička na trhu pro tvarování postavy, k ošetření celulitidy a k omlazující péči o obličej. Jeho součástí jsou také léčebné programy.

ICOONE je jediný přístroj, který je schopen ošetřit pokožku do hloubky a zároveň respektovat pojivovou tkáň. ICOONE je sofistikovaný mechanismus s úžasnou přizpůsobivostí mikrovakuol uvnitř pokožky těla s mikroprůduchy hlavice přístroje.

Revoluční metoda péče o tělo je neinvazivní, efektivní a šetrná k jednotlivým strukturám kůže a podkoží. Speciální hlavice, které působí stimulačně, respektují strukturu a funkčnost živých tkání. Multimakroalveolární stimulace válečky s mikroskopickými otvory zajistí vícerozměrnou masáž, která ovlivňuje tukové buňky a mimobuněčnou hmotu bez zátěže tkáně a cévního systému. Intenzivní působení na fibroblasty způsobuje reaktivaci elastinu a kolagenu. Tato unikátní inovační technologie zaručuje kvalitní péči pokožky a přináší výsledky, které jsou revolucí ve světě krásy a estetiky.

DSC_2166-Edit_small

Více o cenách a přístroji ICOONE na našem e-shopu ZDE.

ICOONE - programy z řady MEDICAL
16 léčebných programů nabízí možnost neinvazivním přístupem vyřešit zdravotní problém. ICOONE využívá bezbolestné a přirozené technologie.
Jednotlivé programy ovlivňují bolest, svalové napětí, otoky, urychlují hojení ran a jizev jak čerstvých, tak staršího data. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření.
Terapií dochází k reaktivaci kapilární mikrocirkulace lymfatického oběhu a regeneraci buněk. Zlepšuje se kvalita tkání, zejména hydratace a trofika.
Uvolněním svalové kontrakce a zvýšením krevního průtoku dochází k okysličení ošetřovaných oblastí a zlepšení neurovegetativní regulace a metabolické výměny. Dochází k eliminaci metabolického odpadu drenáží, která usnadňuje relaxaci svalových spasmů.

Nejčastější indikace léčebných programů
I. Cévní problematika
Pocit těžkých nohou, otoky, teleangiektázie, lymfatická nedostatečnost.
II. Jizvy a popáleniny
III. Zlepšení kvality tkání a její pružnosti
Ošetření před liposukcí, po liposukci, zpevnění tkání po porodu, reaktivace a regulace peristaltiky, včetně relaxace bránice, relaxace svalových spasmů, podpora sportovní aktivity, dekontrakce myofibril, šlach a aponeuróz, neurovegetativní regulace.

Více o cenách a přístroji ICOONE na našem e-shopu ZDE.

ESTETICKO-LÉČEBNÉ PROCEDURY

Protégé Intima

Protégé Intima je první přístroj, který ženám přináší možnost bezbolestné modelace a zpevnění intimních partií a zlepšení sexuálního prožitku. Je historicky prvním přístrojem využívajícím synergického efektu monopolární radiofrekvence a vysokofrekvenčního ultrazvuku.

Nový přístroj Protégé Intima je bezpečné a účinné zařízení, jehož hlavní indikací je nechirurgická (neinvazivní) remodelace stydkých pysků. Použití tohoto přístroje vede ke zlepšení vzhledu zevního genitálu a dlouhodobě zlepšuje sexuální prožitek.

60 % klientek po aplikaci vnímalo zlepšení sexuálního prožitku.

U 80 % testovaných klientek došlo ke zlepšení vzhledu zevního genitálu.

Výhody danou metodou:
• Non-chirurgický, neinvazivní postup
• Bez anestezie, není požadována rehabilitace
• Bezbolestná, příjemná terapie
• Viditelné výsledky ihned po první aplikaci
• Garance efektu delší než 1 rok
• Estetická úprava labia (omlazení, zpevnění, odstranění jizev a dalších nerovností, korekce asymetrie i barvy kůže)
• Zvyšuje sexuální libido a sebevědomí

Díky intenzivnímu ohřevu všech tkáňových vrstev se zvyšuje tvorba fibroblastu, který podporuje vznik nového kolagenu a elastických tkání. Působením ultrazvuku se zlepšuje tok lymfy a krevního oběhu v ošetřované oblasti, zároveň jsou tak lepší podmínky pro odvodnění prostoru mezibuněčné tkáně. Výsledkem je tak zvýšení pružnosti a elasticity tkáně stydkých pysků.

Jaký je postup při zákroku?
• Doporučujeme provést 4 - 6 ošetření v intervalu 5 - 10 dnů.
• Jedna aplikace trvá asi 12 minut.
• Během zákroku bude mít pacientka intenzivní pocit tepla.                                                                                                                                                                                                                                                        • Zařízení může hřát až do 40 - 42°C na povrchu kůže.  
• První účinky léčby můžete vidět již po první návštěvě.
• Konečné výsledky se projeví  3 - 6 měsíců po ukončení ošetření.

Potřebujete poradit?
Konkrétní informace zodpoví zdravotní sestra p. Ivana Pamroková 596 376 130.

Kolik stojí sada zákroků?
V naše eshopu si můžete výhodně zakoupit 4 procedury protege intima za cenu 3.

Více o cenách procedury na našem eshopu.

Online objednávka pobytů