Nové Hi-tech přístroje v Lázních Darkov

Cena:

Lázně Darkov nakoupily unikátní přístroje pro léčebnou rehabilitaci, ale také pro estetickou medicínu. Celková investice do nových přístrojů dosahuje 27 mil. Kč. Od pořízení nových přístrojů si karvinské Lázně Darkov slibují upevnění své pozice jedničky mezi tuzemskými rehabilitačními pracovišti. Vedle toho se Lázně Darkov chtějí ubírat i směrem k estetické medicíně a klientům nabídnout více možností řešení jejich zdravotních nebo estetických potíží pod jednou střechou.

Nejvýznamnější novinkou je nákup unikátního přístroje REO AMBULÁTOR. Žádné jiné rehabilitační zařízení ani lázně tento přístroj nemají, a to ani v ČR, na Slovensku, Maďarsku nebo Polsku. Lázně Darkov jsou tak jediným zařízením v zemích visegrádské čtyřky, které unikátní robotické zařízení pro obnovu chůze vlastní.

REOAMBULÁTOR
Špičkové robotické zařízení pro obnovu chůze. Umožňuje intenzivní nácvik chůze především u pacientů s neurologickým postižením a pacientů s post traumatickým poškozením. Je možné ho využívat i pro rehabilitaci dětí. Zařízení je opatřeno robotnickými ortézami, které vedou nohy pacienta k přirozenému pohybu. Umožňuje velmi časnou a vysoce intenzivní rehabilitaci. Tento sofistikovaný přístroj pro nácvik chůze má celou řadu možností v nastavení, zajišťuje nácvik a korekci chůze u všech nemocí či jiných poruch chůze. Zařízení slouží nejen k nácviku chůze, ale i rovnováhy a koordinace.
ELI_7861-ver-3final

IMOOVE 600
Unikátní přístroj pro funkční rehabilitaci. Imoove je prvním zařízením, které dokáže pracovat s celým tělem a stimulovat tak více než 95 procent svalové hmoty najednou. Počínaje vyhodnocovacími programy, až k celkovému znovunabytí rovnováhy těla, dokáže Imoove optimalizovat propriocepci, svalový obal a pohybovou koordinaci a to vše na pouhých 4 m2. Patentovaný systém elisférického pohybu s proměnlivou polohou chodidel na desce znovu uvádí do pohybu svalové řetězce a klouby v celém těle.  
Imoove Rehabilitation

GLOREHA PROFESSIONAL 2
Je ideální nástroj pro terapii ruky. Může být použit v kterékoli fázi rehabilitace úkoly a protokoly podle individuálních potřeb pacienta. Lehká a komfortní rukavice umožňuje pacientovi zcela svobodný pohyb pro realizaci různorodých cvičení v libovolných pozicích ruky. Díky této vlastnosti lze pasivní cvičení kombinovat s libovolným aktivním funkčním cvičením.
maxresdefault

TERAPIE RÁZOVOU VLNOU
Jedinečná kombinace dvou nejúčinnějších terapií v jednom přístroji – rázové vlny (6000 SWT POWER) a vysokovýkonného laseru (HIGH INTENSITY LASER 12 W). Nejsilnější zařízení pro léčbu radiální rázovou vlnou s použitím tlaku až 5 barů a vysoké frekvence až 22 Hz. Rychlá úleva od bolesti a zlepšení hybnosti. Terapie rázovou vlnou je unikátní neinvazivní řešení bolesti muskuloskeletální soustavy, zejména bolesti ramen, artrózy kyčlí, Achillovy šlachy, oblasti třísel, podkolenní šlachy, při potížích s tenisovým loktem a skokanským kolenem, ostruhou patní nebo syndromu karpálního tunelu. Rozpouští vápenaté fibroblasty, zvyšuje produkci kolagenu, snižuje svalové pnutí, má analgetický efekt. Extrakorporální terapie rázovou vlnou je často používána ve fyzioterapii, ortopedii a sportovním lékařství.
th_slide-01_2ea08db2-0233-40da-8a7c-00cdb7dbc199_original

TR-THERAPY
Selektivní radiofrekvenční terapie distribuuje vysokofrekvenční elektromagnetické vlnění do požadované tkáně, což vede k selektivní tkáňové hypertermii. Pacienti tak zažívají okamžitou úlevu od bolesti, dochází k uvolnění hypertonických svalů, zmírnění otoků a k podpoře regenerace tkáně i rychlosti hojení. Mezi nejčastější indikace patří lokální svalové křeče, spoušťové body, bolesti svalů, záněty šlach, bolesti krční páteře a poúrazové otoky.
img_trt-concept-01_368423f1-a35a-439a-902c-bac3d46b1292_original

ICOONE
Revoluční patentovaná technologie. Současná jednička na trhu pro tvarování postavy, k ošetření celulitidy a omlazující péči o obličej. Jediný přístroj, který je schopen ošetřit pokožku do hloubky
a zároveň respektovat pojivovou tkáň. Pomáhá tělu s rychlejší regenerací a hojením jizev při pooperační rehabilitaci. Snižuje svalové napětí, otoky, urychluje hojení ran, popálenin a jizev jak čerstvých, tak staršího data. Dokáže zpevnit tkáně po porodu nebo reaktivovat a regulovat peristaltiku. Speciálně vyvinutá  technologie stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni, výrazně zvyšuje mikrocirkulaci krevního a lymfatického toku, a tak navrací pokožce pružnost a zdravý vzhled.
icoone ciap

INBODY
Jeden z nejmodernějších a nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá.
InBody370_screenon

VANQUISH ME
Jedinečný přístroj pro hubnutí. Revoluční systém pro bezkontaktní neinvazivní liposukci pomocí vysokofrekvenční energie. Využívá real-time ladění impedance obvodů, což představuje průlom
v radiofrekvenční technologii. Selektivní vysokofrekvenční pole je  velmi přesně zacíleno  do tukové tkáně, zatímco kůže je automaticky chlazena okolním prostředím. Teplota v cílové tkáni je proto výrazně vyšší než v ostatních tkáních. Přístroj selektivně ohřívá tukovou tkáň a způsobuje programovanou buněčnou smrt tukových buněk, ale bez negativních vlivů na okolní strukturu, tedy bez poškození kůže, svalů a vnitřních orgánů. Jedná se o neinvazivní ošetření těla pro redukci tuku a tvarování postavy.

BTL_Vanquish  BTL Vanquish

PROTÉGÉ INTIMA
První přístroj pro neinvazivní nechirurgickou modelaci stydkých pysků a zvýšení sexuálního prožitku. Historicky první přístroj využívající kombinace vysoké frekvence a ultrazvuku. Nejmodernější metoda pro zlepšení intimních částí těla ženy. Použití tohoto přístroje vede ke zlepšení vzhledu zevního genitálu a k lepšímu prožitku sexuálního styku. Výsledkem je zvýšení pružnosti a elasticity tkáně stydkých pysků.
iStock_000012153902XLarge

Veškeré informace k dipozici na tel.: čísle +420 596 373 333 nebo emalu: info@darkov.cz.